Skvelo.sk – kamarátsky internetový obchod

Apple produkty za skvelé uvádzacie ceny

Smart športová fľaša Moikit Gene 700 ml - modrá

Múdra športová fľaša Moikit Gene prichádza s úplne revolučným, bezkonkurenčne presným spôsobom merania hydratácie, ktoré navyše neznižuje kvalitu tekutiny. Najmä pri cvičení a náročnej fyzickej aktivite je správne doplňovanie tekutín zásadné. Preto vám Moikit Gene pomôže vytvoriť zdravé hydratačný návyky.


Čitateľný LCD displej zobrazuje postup plnenia denného hydratačného ciele v percentách, podrobný prehľad o hydratáciu v rôznych časových intervaloch je k dispozícii v aplikácii Moikit pre smart zariadenia, s ktorou sa Moikit Gene synchronizuje cez Bluetooth 4.0. Akonáhle je čas doplniť tekutiny, upozorní vás na to notifikácia na telefóne a ikonka na displeji Gene. A pozor! Unikátna technológia SmartStraw™ vám dovolí piť z chytrej fľaše Moikit Gene tak naklonením, ako aj slamkou...

Kód: MK-G1206-BL
69,99 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 20 eur

Popis produktu

Detaily

Múdra športová fľaša Moikit Gene prichádza s úplne revolučným, bezkonkurenčne presným spôsobom merania hydratácie, ktoré navyše neznižuje kvalitu tekutiny. Najmä pri cvičení a náročnej fyzickej aktivite je správne doplňovanie tekutín zásadné. Preto vám Moikit Gene pomôže vytvoriť zdravé hydratačný návyky.

Čitateľný LCD displej zobrazuje postup plnenia denného hydratačného ciele v percentách, podrobný prehľad o hydratáciu v rôznych časových intervaloch je k dispozícii v aplikácii Moikit pre smart zariadenia, s ktorou sa Moikit Gene synchronizuje cez Bluetooth 4.0. Akonáhle je čas doplniť tekutiny, upozorní vás na to notifikácia na telefóne a ikonka na displeji Gene. A pozor! Unikátna technológia SmartStraw™ vám dovolí piť z chytrej fľaše Moikit Gene tak naklonením, ako aj slamkou!

S optimálnou veľkosťou 700 ml, pevným a vodeodolným prevedením i výdržou batérie až 25 dní sa Moikit Gene stane nerozlučným partnerom každého športovca.

Pozor na dehydratáciu!
Nikto nepochybuje, aké dôležité je dodržiavať pravidelný pitný režim, teda v pravidelných dávkach rozložených do celého dňa vypiť minimálne 2 litre tekutín. Ešte dôležitejšie je potom správna hydratácia pri športe a fyzickej záťaži, aby bol váš organizmus schopný podávať konštantný výkon bez rizika poranenia. Nie každému sa ale darí neustále myslieť na pravidelný prísun tekutín. S úplne jednoduchým, no o to inteligentnejším riešením preto prichádza múdra fľašu Gene od Mokit, špecialistu na osobnú hydratáciu.

 

Moikit Gene

Revolučná technológia presného merania hydratácie Zephair™
Zephair™ predstavuje najpresnejší a najčistejší spôsob merania hydratácie. Táto prevratná technológia je založená na prekvapivo jednoduchom princípe: objem vody, ktorý z fľaše odíde, musí byť nahradený zodpovedajúcim objemom vzduchu. Na rozdiel od iných systémov tak u Moikit Gene nedochádza k priamemu kontaktu meracích senzorov alebo inej elektroniky s vodou (a teda jej možnej kontaminácii), ale práve len so vzduchom zaplňujúcom uvoľnený objem. Zephair™ dokáže zmerať spotrebu vody s odchýlkou iba ± 5%! Nedochádza tak k skresleniu merania napríklad počas umývania alebo výmeny tekutiny a v neposlednom rade je tento spôsob merania energeticky omnoho menej náročný.

Moikit Gene

Čitateľný LCD displej pre okamžitý prehľad o hydratácii
Vysoko jasný LCD displej na viečku fľaše Mokit Gene zobrazuje percentuálne plnenie denného cieľa celkom zreteľne, a to aj v priamom poludňajšom slnku. A ak je čas doplniť tekutiny, na displeji sa objaví oznamujúca ikonka.

Adaptívna hydratácia z ľubovoľného uhla
Z klasických športových fliaš môžete piť buď pomocou slamky, alebo naklonením fľaše. Musíte si preto vopred vybrať, pre aký šport fľašu vyberáte. Moikit Gene ale môžete vďaka revolučnej šikovnej slamke SmartStraw™ používať oboma spôsobmi. Teda ako vám to práve vyhovuje alebo potrebujete podľa aktivity, ktorej sa venujete.

Moikit Gene

Múdra aplikácia pre správne hydratačné návyky
Moikit Gene odosiela všetky nazhromaždené dáta cez Bluetooth 4.0 do aplikácie Moikit. Do tejto aplikácie vyplníte svoj vek, hmotnosť, výšku a pohlavie pre čo najpresnejší výpočet a nastavenie denného cieľa. Aplikácia potom sleduje postup hydratácie, podrobne analyzuje vaše denné hydratačné návyky a notifikáciami na displej telefónu pripomenie, že je najvyšší čas doplniť tekutiny.

Moikit Gene aplikácia

Pravidelné notifikácie zaisťujú vašu správnu hydratáciu v priebehu celého dňa a postupom času vedú k automatickému zafixovaniu zdravých hydratačných návykov. V aplikácii si môžete kedykoľvek pozrieť postup plnenia nastavených hydratačných cieľov aj rozloženie príjmu tekutín počas dňa v dvojhodinových intervaloch. Analýzu hydratácie možno prezerať spätne za 7, 30 a 90 dní.

Aplikácia:
Aplikácia Moikit pre iOSAplikácia je zdarma pre chytré telefóny a tablety so systémom iOS (od verzie 8.0) alebo Android (od verzie 4.3). Vzájomná komunikácia medzi fľašou a aplikáciou prebieha bezdrôtovo cez Bluetooth 4.0 a prvé spárovanie je otázkou sekúnd.

 

Kompatibilita s Apple Zdravie a fitness aplikáciami
Dáta o aktuálnej fyzickej záťaži preberá samozrejme Moikit od športových aplikácií tretích strán. Moikit je kompatibilný s Apple Zdravie a fitness aplikáciami ako napríklad Fitbit alebo Jawbone UP.

Moikit Gene

Odolné prevedenie z nezávadných materiálov
Hlavným materiálom použitým pri výrobe fľaše Moikit Gene je kopolymér Tritan, ktorý neobsahuje BPA ani iné nebezpečné zlúčeniny. Tento materiál je nielen zdravotne nezávadný, ale aj veľmi pevný a odolný. Preto Moikit Gene bez problému znesie tvrdšie zaobchádzanie počas športovania.

Moikit Gene

Vodeodolná i vodotesná
Múdra fľaša Mokit Gene je kompletne vodeodolná (IPX6), možno ju teda používať aj v naozaj nepriaznivom počasí, bez toho, aby došlo k poškodeniu elektronických súčiastok alebo skresleniu meraných hodnôt.

Fľašu tiež môžete bez obáv umývať. Samotné telo fľaše možno pohodlne umývať v umývačke, viečko odporúča výrobca radšej umývať pod tečúcou vodou. Ani pri prenášaní Mokit Gene v batohu alebo taške sa nemusíte báť úniku tekutín z fľaše. Premyslené viečko Gene je totiž vybavené zámkom, ktorý sa pootočením aktivuje a úniku zabráni.

Prekvapivo dlhá výdrž batérie
Integrovaná batéria vydrží na jedno nabitie až 25 d
ní, takže si s prevádzkou fľaše nemusíte robiť starosti. Batéria s kapacitou 150 mAh sa dobíja pomocou štandardného micro USB portu umiestneného na viečku.

Moikit Gene

Vlastnosti: 

 • Športová fľaša pre detailný prehľad o osobnej hydratácii
 • Monitoruje denný príjem tekutín a celkový pokrok, pomáha budovať lepšie hydratačné návyky
 • Ergonomické a odolné prevedenie, kompaktné rozmery
 • Technológia SmartStraw™ - umožňuje piť pomocou slamky aj náklonom
 • Technologie Zephair™ - vysoko presné meranie objemu spotrebovaných tekutín s odchýlkou ± 5% 
 • Meracie senzory neprichádzajú do kontaktu s tekutinou
 • Integrovaný LCD displej so skvelou čitateľnosťou - zobrazuje percentuálne plnenie denného cieľa
 • Aplikácia zadarmo pre zariadenia so systémom iOS (od verzie 8.0) alebo Android (od verzia 4.3) 
 • Bezdrôtová komunikácia cez Bluetooth 4.0
 • Nastavenie denného cieľa a zobrazenie postupu v percentách
 • Upozornenie na nutnosť doplnenia tekutín notifikáciami na smartfón a displej fľaše
 • Prehľad o hydratácii po dňoch alebo mesiacoch
 • Analýza hydratácie za 7, 30 a 90 dní
 • Kompatibilný s aplikáciami Zdravie, Fitibit, Jawbone a ďalšími
 • Zdravotne nezávadné a ekologické materiály (tritan, polypropylén) bez obsahu BPA
 • Stupeň vodoodolnosti IPX6
 • Vodotesné viečko so zámkom pre prenášanie bez obav
 • Telo fľaše možno umývať v umývačke riadu
 • Integrovaná batéria: 150 mAh Li-Pol
 • Dobíjanie pomocou micro USB kábla (v balení) 
 • Výdrž batérie: až 25 dní
 • Objem: 700 ml

Dokumentácia: 
Moikit Gene manuál SK
Moikit Gene manuál CZ

Moikit logo

Spoločnosť Moikit pristupuje úplne inovatívnym spôsobom k zdanlivo obyčajným predmetom každodenného života, a to nielen z hľadiska dizajnu, ale predovšetkým z hľadiska zdravého životného štýlu. Výsledkom je rad chytrého príslušenstva, ktoré svojim užívateľom pomáha vytvoriť a udržať správne návyky. Každý výrobok je svojím spôsobom umeleckým dielom, starostlivo stvoreným s cieľom moderným spôsobom riešiť praktické problémy.

Moikit Gene

Doplňujúce informácie

Doplňujúce informácie

Tip Nie
Druh tovaru gadget
EAN 6920513701314

Recenzie

Napíšte vlastnú recenziu

Hodnotíte produkt: Smart športová fľaša Moikit Gene 700 ml - modrá

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

  1 bod 2 body 3 body 4 body 5 bodov
Hodnotenia knihy

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty

360° 4K športová kamera Luvianta

360° 4K športová kamera Luvianta

Bežná cena: 149,00 €

Special Price 119,00 €

Čítačka Dibuk SAGA

Čítačka Dibuk SAGA

4 recenzie

Bežná cena: 129,00 €

Special Price 79,00 €

Dron s kamerou Oregon FlyFrog

Dron s kamerou Oregon FlyFrog

1 recenzie

Bežná cena: 132,00 €

Special Price 79,00 €

Melody Light Revogi LTW311-E06

Melody Light Revogi LTW311-E06

2 recenzie

Bežná cena: 59,00 €

Special Price 49,00 €

Smart Zásuvka Revogi

Smart Zásuvka Revogi

3 recenzie

Bežná cena: 32,99 €

Special Price 29,99 €

Fighter drony Oregon

Fighter drony Oregon

3 recenzie

Bežná cena: 99,00 €

Special Price 89,00 €

Bestseller

Apple iPad 32GB Wi-Fi vesmírně šedý

379,88 €
E-kniha

Do vody

7,99 €

Wraps Talk Lagoon

20,83 €

Pekne spinkaj, bábika

11,68 €

Nemilosrdný magnát

9,16 €

Očarený lord

9,20 €
E-kniha

Smäd (Harry Hole 11)

5 recenzie
11,10 €

Spoznal som ťa bosú

10,84 €

Nemý svedok

12,52 €

Powerbank Alien 5000mAh

20,83 €

Stereo sluchadla RM-100H čierne

33,33 €

Chatrč – filmová obálka

10,00 €
E-kniha

Smrť na druhom brehu

3 recenzie
8,90 €

Čítačka Dibuk SAGA

4 recenzie

Bežná cena: 129,00 €

Special Price 79,00 €

E-kniha

Trhlina

8 recenzie
7,50 €

Hyper USB-C Hub s 4K HDMI - Rose Gold

72,99 €

Novinky

Zľavy

Smart Zásuvka Revogi

3 recenzie

Bežná cena: 32,99 €

Special Price 29,99 €

Melody Light Revogi LTW311-E06

2 recenzie

Bežná cena: 59,00 €

Special Price 49,00 €

Knižné tipy

E-kniha

Polnočná dáma

8,99 €
E-kniha

Káva od Felliniho

9,99 €
E-kniha

Valčík stromov a oblohy

7,90 €
E-kniha

Srdcom a mečom

7,90 €
E-kniha

Mŕtve dievča neklame

6,99 €
E-kniha

Súmrak

6,90 €
E-kniha

Tisíc chlapčenských bozkov

3 recenzie
8,90 €

Kvet

9,16 €

Smäd (Harry Hole 11)

5 recenzie
13,36 €
E-kniha

Vlastnou hlavou

7,90 €

Hygge

12,52 €

Večerní škola

13,78 €

Čítačka Dibuk SAGA

4 recenzie

Bežná cena: 129,00 €

Special Price 79,00 €

E-kniha

Utiekol som z Osvienčimu

9,70 €
E-kniha

Živica

7,90 €

Čakajte prosím...

Produkt bol vložený do košíka


Pokračovať v nákupe Zobraziť košík & zaplatiť

Produkt bol odebrán z košíka


Pokračovať v nákupe Zobraziť košík & zaplatiť